חני גולד – מלווה נשים בתהליכי הפלה ובהריונות לאחר אובדן
בראיה הוליסטית המשלבת ליווי פיזי ורגשי.
 מוזמנת ליצור קשר 052-8795249 

חני גלד מלווה נשים

מאז ילדותי אני זוכרת את עצמי עסוקה בבחינת היכולות שלי כילדה מול עולם פטריארכלי.
כשבגרתי המשכתי לחקור את שאלת מעמד האישה בעולם בו אנו חיות, עולם המנוהל ע"י גברים.
משפחות המוצא של הורי הן פרס ואפגניסטן.  ארצות שבהן מעמד הנשים וערכן בחברה נחות ביותר. חשיפה לתרבויות אלה אפשרה לי להרחיב את נקודת המבט ביחס למעמד האישה.
כיום אני אימא לארבעה ילדים, ומגדלת אותם בשמחה עם בן זוגי האהוב.
אני ממשיכה לחקור את הגוף הנשי,  מאמינה ביכולות המופלאות שלו ומתפעלת ממסע החיים.

ההפלה הראשונה שלי התרחשה לאחר לידת בני הבכור. בזמן זה עבדתי במפעל כשאני מוקפת בכימיקלים. זוכרת עדיין את הטון הלקוני של הגניקולוגית שבישרה לי שהעובר ללא דופק. שאלתי אם יש סיכוי לתהליך טבעי והיא אמרה שאין מצב ושאני חייבת גרידה.

מאחר ובגישתי אני מאמינה מאוד בכוחות הגוף הנשי ומאחר וההפלה התרחשה לאחר שכבר חוויתי לידה טבעית אחת בבית, ידעתי שאלוהים גדולה ולא "קניתי" את ההפחדות ויצאתי למסע. לאחר ההפלה הראשונה חוויתי הפלה נוספת רק שהפעם בכלל לא בדקתי דופק בתחילת ההיריון, כי ידעתי שזה לא ממש משנה, דופק יכול להיפסק …

ההפלות פתחו לי שער לעבודה פנימית ובירור הרצון הנשמתי שלי. החלפתי עבודה ופניתי לתחום הטיפול. מאז חוויתי עוד שלושה הריונות תקינים עם לידות בית מעצימותכאשר בלידה האחרונה זכיתי ליילד את עצמי כשרות פדידה המיילדת המדהימה שלי צופה ותומכת מהצד.

כחלק מהמסע שלי למדתי גינקוסופיה – תמיכה בנשים בשלבי החיים השונים. זכיתי ללוות לידות בית והפלות, טיפלתי בצלקות לאחר קיסרי וצלקות אחרות, ערכתי טקסים מגוונים (טקסי סגירת/פתיחת עצמות, התרת נדרים, קבלת וסת, סיום שנות הפריון ועוד…), הכנתי נשים ללידה ותמכתי בהנקות.

עכשיו אני ממשיכה את המסע שהתחלתי בילדות תוך כדי לימוד והתפתחות אישית. ארגז הכלים שלי רחב ויש לי מגוון גדול של אפשרויות לעזור לנשים, ובעיקר אני קרובה ומחוברת לייעוד ולמה שנכון לי לעשות בעולם, עבורי ועבור נשים נוספות.

אני מרגישה בכל ליבי שהידע והתמיכה בנשים חשובים וחיוניים מאד. במיוחד בחברה שלנו שבה הנשים עדיין נלחמות על מקומן והתמיכה בהן  אינה מובנת מאליה.
אני מאמינה בך וביכולת שלך לדעת מה נכון לך, מאמינה שיש לך את הכוחות לבחור את הדרך שמתאימה לך, לשים לב לסימנים שעולים ובמידת הצורך, לגשת לקבל עזרה רפואית. 

כלים ליווי ותמיכה

צרי קשר ויחד נברר, מה היא הדרך המתאימה לך ביותר 

טיפול בשיטת ההשלה

טיפול / מפגש / טקס שמטרתו עיבוד האבל והאובדן תוך חיבור וריפוי פיזי של הרחם. המפגש עורך כשלוש שעות ומשלב את כל הרבדים הפיזיים, הרגשיים, הרוחניים והנשמתיים שהשער הזה מכיל בתוכו. כולל עבודה בין דורית.

לפרטים נוספים

הזמיני את ערכת הליווי השלמה

שיחת ייעוץ

סדרה של 10 ציורים המכוונים לרגש, ניקוי, שחרור והשלמה

סט הדמיות לפרידה וניקוי

מתכונים והנחיות לאמבט אדים לאגן להשלמת התהליך 

רשימת צמחים לחיזוק והנעה

יצירת קשר

הזמיני את ערכת הצביעה לריפוי

סדרה של 10 ציורים של אומנות מקודשת בעזרתם ניתן לגעת בתכנים ולעבד את תהליך האובדן

יצירת קשר